Acıbadem Halı Yıkama

Acıbadem Halı Yıkama

Acıbadem Halı Yıkama
Profesyonel olarak halı yıkama hizmeti sunan firmamıza, bize ulaşan halılarınız son teknoloji ile donatılmış otomatik makinelerimizde yıkanmakta, yıkanan halılar özel kurutma odalarında kurutulmakta, özenle kalite kontrolü yapılarak poşetlenmekte ve en kısa sürede gerçekleştirilen bu işlemler sonucunda halılarınız adreslerinize teslim edilmektedirler. 
Kaliteli ve güvenli hizmet ile Acıbadem halı yıkama firmaları arasında en çok tercih edilen firma olmayı başaran firmamızın hizmetlerinden yararlanabilmek için günün her saatinde iletişim kurabilirsiniz. 
İstanbul genelinde hizmet sunan firmamız, her türlü halılarınızı özenle yıkamakta ve ücretsiz servisi ile en iyi hizmeti sizlere ulaştırmaktadır. Firmamıza teslim edilen halılarınız, halı türünüze uygun bir yıkamaya tabi tutulur. Ürününüze uygun şampuan ve yıkama, temizleme ürünleri kullanılarak temizleme işlemi gerçekleştirilir. Yine kurutma esnasında da halınıza özel teknikler ve cihazlar kullanılır. 
Titiz bir yıkama işlemi yürütebilmek adına firmamızda toplanan halılarınız öncelikle kimlikleri ve ölçüleri stiker ile üzerine iliştirilmektedir. Bu sayede suya karşı dayanıklı stiker ile halılarınız karışma ya da kaybolmaya karşın önlem alınmaktadır.
Acıbadem Halı yıkama firmamıza gelen halılarınız hassasiyet derecelerine ve özelliklerine göre sınıflandırılmakta, daha sonra halınızın içerisinde brikmiş olan toz, kir veya partiküller güçlü vakum gücüne sahip olan çekme cihazlarımız ile tozlarından arındırılmaktadırlar. 
Böylece daha kolay ve derinlemesine bir yıkama işlemine ön hazırlık çalışmaları yerine getirilmektedir.

Otomatik Makinalarda Profesyonel Ve Hijenik Temizlik İçin Bizden Bilgi Alın...